Незважаючи на міцність та довговічність виробів з натурального каменю, згодом їм може знадобитися реставрація. Реставрація каменю - надання виробу первісного вигляду, процес дуже трудомісткий і потребує великого досвіду реставратора.
Реставрація виробу з каменю включає очищення, промивання, закладення тріщин, відновлення первинної фактури. За потреби проводиться заміна найбільш сильно пошкоджених ділянок.

Фахівці компанії Decor Stone Hub готові виконати реставрацію виробів з каменю - мармур, граніт, онікс і т.д.
Звісно, ​​що кожна порода має власні обмеження щодо терміну експлуатації. Так, наприклад, гранітні блоки при правильній обробці практично не втрачають початкових властивостей, а ось мармур через свої особливості (великі пори, м'яка структура) може вимагати відновлення вже через 5-10 років.

Реставрація виробів з натурального каменю є складним і дорогим процесом, тому настійно рекомендуємо реставрацію каменю довірити професіоналам.

Види реставраційних робіт: реставрація тріщин, реставрація кухонних столів, реставрація камінів, реставрація мармурової підлоги, реставрація вестибюля/передпокою, реставрація стін, реставрація ванної кімнати, реставрація стільниць, реставрація сходів/сходів. >

Реставрацію та додаткову обробку каменю найчастіше вимагають такі вироби як: кам'яні сходи, сходи та підлоги з натурального каменю. Саме ці вироби з каменю більш схильні до зносу. Рідше вимагає реставрації та додаткової обробки кам'яне облицювання будівель, і ще рідше такі вироби з каменю як: підвіконня з граніту та мармуру, стільниці з граніту та мармуру, каміни з натурального каменю.
Фахівці компанії «Decor Stone Hub» готові виконати реставрацію мармурової та гранітної підлоги, переполірування та обробку поверхні натурального каменю та ін. види реставраційних робіт.

Реставрація облицювання

Камінь - міцний і зносостійкий матеріал, але згодом і він стає непридатним (погіршуються фізико-механічні характеристики та декоративні властивості). Природно, що найшвидше ця проблема починає стосуватися елементів зовнішнього оздоблення та облицювання, схильних до різноманітних агресивних впливів: механічних, хімічних температурних.

Зовнішнє облицювання піддається впливу навколишнього середовища, що спричиняє передчасні руйнування природного каменю. Максимальна шкода елементам облицювання приносить спільну дію морозу та води. Породження облицювання виникає навіть внаслідок шкідливих викидів в атмосферу, що створюють високу концентрацію кислотних оксидів. Оксиди утворюють із вологою атмосфери кислоти, що викликають корозію каменю. Також у процесі експлуатації поверхні облицювання з натурального каменю, особливо при фактурах сколювання, піддаючись забруднення, втрачають первісний вигляд і темніють. Потемніння викликається запиленням, утворенням висолів та фарбуванням оксидами заліза.

Реставрація стільниць з каменю

У сучасному світі дуже популярними є стільниці з каменю. На жаль, всі предмети не вічні, і одного разу можуть зламатися чи стати непривабливими. І кам'яні стільниці не є винятком. Згодом вони можуть втратити у своїй оригінальності, залежно від поводження з нею, у деяких випадках навіть може змінитися форма рельєфу.

Реставрація стільниці справа не менш серйозна – доручіть це професіоналам своєї справи. Не намагайтеся повернути до первозданного вигляду самостійно. Фахівці нашої фірми зможуть подарувати стільниці друге життя.
Послуга надається на території Одеси.

Дзвоніть за телефонами: +38 (098) 101-29-29 та +38 (050) 101-29-29
ПН-ПТ 09:00—18:00