Пн-Пт з 09:00 до 21:00
Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Бренд «D-CORE»

Завантаження...

На сьогодні кам'яну мозаїку використовують, щоб створювати неповторний стиль у житлових, а також офісних приміщеннях. З мозаїки роблять різноманітні оригінальні малюнки. Дизайнери її дуже люблять. Адже це відмінний варіант для втілення найрізноманітніших творчих ідей. Багато замовників надають фірмі індивідуальні ескізи, а хтось довіряє креативним професіоналам.

Мозаїкою облицьовують стіни, з неї створюють чудове панно. Для багатьох організацій – це чудовий варіант оновити та прикрасити приміщення. Також мозаїка підійде для будь-якої житлової кімнати, навіть спальні. Із неї можна зробити цікаву картину. Таку мозаїку роблять як із штучного матеріалу, так і із натурального каменю. Натуральний камінь міцний та довговічний. А його головні переваги - зносостійкість та естетичність.

Головною перевагою природного каменю є екологічність. Такий матеріал не зашкодить здоров'ю, тому що в ньому не містяться хімічні сполуки. Мозаїкою обробляють фасад будівлі, а також внутрішню частину приміщення. Ще одна перевага натуральної мозаїки в тому, що вона зберігатиме первозданний вигляд десятки років. Природний матеріал збереже свіже фарбування. Адже ні температура, ні екстремальні опади, ні час не вплинуть на якість матеріалу та не зіпсують його.

Компанія D-Core

У цій компанії щороку розширюється палітра кольорів мозаїки. Фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність, створюючи мозаїчне панно. Завдяки мозаїці приміщення стає затишніше і значно красивіше. Матеріал довговічний, незважаючи на порівняно низьку ціну. Ви можете замовити різні кольори і відтінки. Їх понад чотириста. Прикрасьте ваше приміщення яскравим малюнком чи незвичайним орнаментом.

Фахівці компанії приділяють особливу увагу деталям. А використання сучасних технологій дозволяє постійно покращувати якість продукції. Завдання художнього відділу у створенні справжніх шедеврів відповідно до останніх модних тенденцій.

Мозаїку також використовують для прикраси невеликих виробів, таких як лавки та вазони. У компанії можна замовити мозаїчний декор за прийнятною ціною. Ви можете створювати чудові орнаменти та багато іншого. З мозаїки можна зробити гарну картину та навіть портрет. Тут немає обмежень для творчості. Ви можете купити цікаву для вас мозаїку на сайті і оформити доставку до вашого міста за невисокою вартістю.Візок